8. festival talentov

Na OŠ Franceta Prešerna Črenšovci bomo v okviru obogatitvenih dejavnosti za nadarjene oz. talentirane učence organizirali 8. FESTIVAL TALENTOV.

Vse učence in učitelje osnovnih šol ter dijake in profesorje srednjih šol vabimo, da predstavite dejavnosti, pri katerih ste posebej uspešni oz. so vaša posebnost. Predstavite se lahko z razstavo izdelkov oz. dejavnosti na panoju, z delavnico na prireditvenem prostoru, s plesno, z gledališko, s filmsko, z glasbeno … predstavo, ki se bo odvijala na glavnem odru.

Festival talentov bo potekal na OŠ Franceta Prešerna Črenšovci v torek, 21. 6. 2016, od 9.–13. ure, v šolski telovadnici.

Predstavijo se lahko skupine ali posamezniki. K predstavitvam vabljeni tudi strokovni delavci.

Prispevek za malico v višini 2 €/osebo nakažite na transakcijski račun šole: 01215-6030647649.

Prosimo, da izpolnjeno prijavnico pošljete do 3. junija 2016 na naslov:

OŠ Franceta Prešerna Črenšovci

Juša Kramarja 10

9232 Črenšovci

ali

o-fpcrensovci.ms@guest.arnes.si

Predstavite se lahko:

z razstavo izdelkov in dejavnosti z

različnih predmetnih področij,

z raziskovalnimi nalogami, z glasbenimi nastopi, z gledališkimi predstavami,

s poskusi iz naravoslovja, tehnike, elektronike,

z literarnimi dosežki, glasili, s fotografijami in filmi,