ČŠOD AJDA, 24. 3. 2016 – 4. dan

Danes smo vstali ob šestih. Takoj smo šli na jutranjo telovadbo, nato smo se odpravili na dolg sprehod na Strojno. Tu smo videli veliko domačij in živali. Pod vrhom smo tudi pomalicali in popili vroč čaj. Prišli smo do jase s snegom in smo se kepali. Videli smo veliko gora, kot so: Peca, Uršlja gora, Raduha in še druge. Ko smo se vrnili z dolgega pohoda, smo bili utrujeni in šli smo na kosilo. Po kosilu smo imeli prosti čas, v katerem smo igrali nogomet in namizni tenis s prijatelji. Ob 15.00 uri smo šli z učiteljem v gozd nabirat les in dračje za ogenj. Sestaviti smo morali ogenj v obliki piramide. Moja skupina je zmagala, saj je naš ogenj prvi zagorel. Nato sta Niko in Klemen šla po harmonike in zabavali smo se ob ognju. Potem smo šli na odlično večerjo. Po večerji smo dobili težko pričakovane telefone. Tako se je zaključil predzadnji dan in komaj že čakam zadnji dan, ko bomo imeli lokostrelstvo in plezanje po plezalni steni.

CŠOD je kul

V ponedeljek smo prišli,

v petek bomo pa odšli.

Tukaj zelo se zabavamo,

po gozdu včasih tavamo.

Tukaj hribi težki so,

a mi to zmoremo.

Hrana tukaj je odlična,

kakor čistilka Sonja- prava faca, mična gospodična.

Vsak dan se s športom ukvarjamo,

ter ponoči lepo sanjamo.

Vsi skupaj se zabavamo

in učiteljicam včasih norčije pričaramo.

Tukaj lepo nam je,

v šoli pa brez nas ne gre.

Tjaša