CŠOD AJDA, 21. 3. 2016 – 1. dan

Danes smo se zjutraj zbrali učenci 7. r pred šolo ter skupaj z učiteljicama čakali na prevoz do Libelič, kjer bomo preživeli ves teden v šoli v naravi. Ko smo se okrog 10.00 ure pripeljali na dovoz doma, smo se najprej začudili nad okolico. Ko smo vstopili v naše prostore z lastno kopalnico ter lepim razgledom na pokrajino, so se na naše obraze prikradli nasmeški. Ko smo se razgledali, razpakirali in spoznali domska pravila, smo se odpravili na igrišče, kjer smo ostali do kosila. Moj najljubši dogodek je bila popoldanska aktivnost. Ob 15.00 uri smo se zbrali v jedilnici, kjer smo dobili napotke. Učitelj Rajko nam je dal navodila in skupaj smo se odpravili na pohod do slovensko-avstrijske meje. Najbolj zahtevna je bila hoja v klanec. Videli smo mejne kamne in izvedeli zgodovino kraja Libeliče. Po vrnitvi smo se odpravili na večerjo in po večerji na »nočno sprostitev«, kjer smo igrali različne igre (balinanje, namizni tenis, nogomet pod reflektorji …). Prav tako smo poklicali starše ter jim rekli, naj ne skrbijo, da smo v redu! Ha ha ha. Zdaj pišem ta dnevnik in čakam, da se stuširamo ter pospravimo sobo. Jutri jo ocenjujejo! Držite pesti za dobro oceno!

Tjaša