Simbioza 2015/2016

simbioza_logo2

Spoštovani občani!

Simbioza bo letos že tretjič povezala mlado in starejšo generacijo tudi na OŠ Franceta Prešerna Črenšovci.

Namen projekta je preko medgeneracijskega sodelovanja poskrbeti za dvig računalniške pismenosti med starejšimi. Ob pomoči naših učencev, prostovoljcev, se boste naučili uporabljati računalnik in internet. Delavnice bodo potekale v šolski računalniški učilnici, naši učenci pa vam bodo s svojo potrpežljivostjo in prijaznostjo v pomoč.

Izobraževanja so brezplačna, potekala bodo v tednu od 18. do 22. januarja 2016, od 9.00 do 11.00 ure.

Prijavite se lahko do srede, 13. 1. 2016, oz. do zapolnitve mest s prijavnico, ki jo oddate v tajništvo šole ali pošljete na e-naslov: metka.husar@guest.arnes.si

Prijavnico si lahko natisnete TUKAJ.

Vljudno vabljeni! Veselimo se vaše udeležbe.

Koordinatorica projekta:                                                      Ravnateljica:

mag. Metka Husar Černjavič                                               mag. Marija Horvat