Božično-novoletni bazar v vrtcu

V prazničnem decembru smo tudi naš vrtec odeli v praznične barve in v nedeljo, 13. 12. 2015, v vrtec povabili starše, otroke in vse občane na božično-novoletni bazar. Obiskovalcem smo predstavili in ponudili izdelke, ki so nastali ob druženjih izpod rok otrok, vzgojiteljic, staršev ter učencev in učiteljev OŠ. V soju čarobnih lučk božične glasbe smo poklepetali ob bogato obloženih stojnicah in si izbrali izdelke, ki bodo krasili domove. Ob tej priložnosti so si obiskovalci lahko ogledali prostore našega novega vrtca. Vsi zbrani prostovoljni prispevki bodo namenjeni za nakup didaktičnega materiala za otroke vrtca.

Po bazarju smo se preselili v šolsko telovadnico, na koncert Tanje Žagar z učenci naše šole.