Koncert s Tanjo Žagar in dan odprtih vrat v novem vrtcu

V nedeljo, 13. 12. 2015 je bil za našo šolo delovni dan. Ob 16. uri smo odprli vrata novega vrtca za vse občane občine Črenšovci, ob 17. uri pa se je začel koncert pevke Tanje Žagar z gosti. Na koncertu je nastopilo čez 100 učencev, ki so plesali in peli z našo gostjo. Zaplesala je tudi Matejka Koštric s svojim plesalcem Blažem Šumakom. Ob čaranju, petju in plesu je čas minil kot bi trenil.  Nabito polna telovadnica šole je z velikimi aplavzi nagradila vse nastopajoče. Hvala vsem, ki ste pomagali pri organizaciji in izvedebi tako množične prireditve, še posebej pa čestitke vsem nastopajočim in njihovim mentorjem.

Vsi prostovoljni prispevki, zbrani na božičnem bazarju bodo namenjeni za nakup didaktičnih pripomočkov za vzgojo in učenje otrok v novem v vrtcu. Hvala vsem, ki ste nas obiskali in darovali. Naj vam božični izdelki polepšajo praznovanje božiča in novega leta.