Praznujmo skupaj

V četrtek, 3. decembra 2015, je v okviru praznovanja dneva kulture v organizaciji Javnega sklada Republike Slovenije za kulturne dejavnosti – Območna izpostava Lendava ob 10.00 v Gledališki in koncertni dvorani Lendava potekala prireditev Praznujmo skupaj, na kateri so se predstavile skupine UE Lendava, ki so se na območnih srečanjih JSKD OI Lendava v letu 2015 uvrstile na regijska ali državna srečanja, imele obletnice ali dosegle druge pomembne uspehe. V kulturnem programu se je predstavilo 11 skupin, Osnovno šolo Franceta Prešerna Črenšovci je zastopal učenec Domen Zver, ki je nastopil z monologom Slovenska krajina pod mentorstvom učiteljice Andreje Sever. Prireditev je bila zanimiva in je ponujalo raznovrstne kulturne užitke ter tako primerno prispevala h kulturnemu in dostojanstvenemu praznovanja dneva kulture.