Obisk na OŠ Vuk Karadžić v Surčinu

Tudi v tem šolskem letu smo strokovni delavci in učenci naše šole bili povabljeni na praznovanje dneva šole v Srbijo, na OŠ Vuk Karadžić v Surčinu. V počastitev dneva šole v Surčinu so  strokovni delavci organizirali izobraževanje o nadarjenih učencih, na katerem je svoje dolgoletno delo predstavila tudi naša šola. Srečanja so se udeležili tudi trije učenci. Marko Matajič se je predstavil z odličnim nastopom na klavirju, Mia Hozjan in Nika Nagy pa sta zaplesali Disco Dance. Ob svečanosti smo našim gostiteljem predali spominsko darilo, fotografijo naše prenovljene šole in novega vrtca, za učence pa nekaj didaktičnih iger o Sloveniji. Naše gostitelje smo povabili na naš mednarodni simpozij, ki bo v februarju. Namen vsakoletnih srečanj je strokovno sodelovanje in izmenjava izkušenj ter tudi prijateljsko druženje in sodelovanje učencev in strokovnih delavcev. Naše srečanje je trajalo od četrtka, 5. 11. 2015, do sobote, 7. 11. 2015. Bilo je zanimivo in prijetno, zato se našim prijateljem v Srbiji zahvaljujemo za sodelovanje in druženje.

Zapisala: ravnateljica Marija Horvat