Predstavitve kandidatov za predsednika SUŠ in OP

Na podlagi predlogov posameznih oddelčnih skupnosti so potekale predstavitve kandidatov za predsednika skupnosti učencev šole in šolskega otroškega parlamenta. Izmed 11 predlaganih kandidatov so se v volilno tekmo podali 3 kandidati: Gašper in Mia iz 8. Razreda ter Nika iz 9. razreda. Vsi trije učenci so predstavili svoje volilne programe.

VOLITVE ZA PREDSEDNIKA /PREDSEDNICO SUŠ IN ŠOP BODO POTEKALE V PONEDELJEK, 12. OKTOBRA 2015,  MED 8.20 IN 10.30 URO V PROSTORIH TEHNIČNE DELAVNICE.

Demokratične volitve bodo tajne, kar pomeni, da imajo pravico do glasovanja vsi učenci šole, vsak posameznik pa se samostojno odloči, katerega izmed predlaganih kandidatov bo volil. Volilna komisija bo vsakega učenca (volivca) vpisala v volilni register. Posamezni učenec pa bo na volilnem listku obkrožil 1 kandidata za predsednika skupnosti učencev šole in otroškega parlamenta.