CŠOD BOHINJ – 1. dan

Ribčev Laz, 11. 5. 2015

Dragi dnevnik!

Nocoj sem težko spal, saj sem komaj čakal, da s sošolci odidemo v CŠOD Bohinj. Mama me je zjutraj, malo pred 7. uro, odpeljala v šolo, kjer so na avtobus že čakali sošolci. Poslovili smo se od staršev in se odpravili na pot. Fantje smo sedeli na zadnjih sedežih, nekaterim je bilo slabo. Čez uro in pol vožnje smo prispeli v Rogatec, kjer smo pobrali učence 8. razreda, ki so se nam pridružili na poti v Bohinj. Sprva nas je bilo sram, potem pa je pogovor med nami kar sam stekel, zato je pot hitro minila. S fanti smo se pogovarjali o nogometu. Čez 3 ure smo prispeli v CŠOD, kjer nas je sprejel upravnik in nam dal napotke za bivanje v domu. Določili smo tudi dežurne učence. Prvi dan sem dežuren jaz. Kosilo, ki smo ga opravili za tem, je bilo zelo okusno. Sledila je namestitev po sobah. S prijatelji iz Rogatca smo že tudi igrali nogomet. Ob 15. uri smo se odpravili na pohod po Ribčevem Lazu ter izvedeli veliko zanimivosti o okolju, kjer bomo preživeli ta teden. Bilo je fantastično. Bohinj me je zares navdušil.

Adijo do jutri!

Viktor