Noč knjige 2015

23. april se po vsem svetu obeležuje kot svetovni dan knjige, zadnja leta pa se slavi tudi ponoči, v sklopu manifestacije NOČ KNJIGE. Tako so se naši učenci iz 2. b-razreda odzvali povabilu in se v pozno popoldanskem času družili z otroci vrtca Moravske Toplice v njihovi enoti. Najprej so se predstavili z igrico Razvajeni vrabček ter tako s pogumnim nastopom navdušili tako vzgojiteljice kot otroke. Druženje se je nadaljevalo ob branju in poslušanju raznoraznih pravljic in zgodbic v čarobnem naslonjaču − tudi v nemškem in madžarskem jeziku. Ob koncu smo otrokom vrtca zaželeli sladke sanje, saj so to noč prespali v vrtcu, mi pa smo se polni lepih vtisov in z lepimi darilci odpravili proti domu.

Nekaj zbranih utrinkov si lahko ogledate v galeriji.

Koordinatorica projekta SKK: Laura Horvat