Gradimo prijateljstvo

socialni in kulturni kapital_glava

Učenci otroškega pevskega zbora Pikapolonica so pod mentorstvom zborovodkinje Metke Sabo v soboto, 7. 2. 2015, v popoldanskem času v hotelu Vivat v Moravskih Toplicah nastopili na tradicionalni prireditvi “Več glav več ve” in tako počastili slovenski kulturni praznik in prispevali mozaik h gradnji socialnega in kulturnega kapitala skupaj z otroci vseh enot zavoda Vrtci občine Moravske Toplice, učenci OŠ Bogojina in učenci OŠ IV Murska Sobota. Nastopili so s skupno pesmijo Gradim prijateljstvo, v nadaljevanju pa so se še predstavili s pesmijo Prava sreča − zbor sta na flavti in klarinetu spremljali Anamarija in Barbara Kelenc. Nadaljnjega sodelovanja in povezovanja v okviru projekta SKK se tako veselimo še naprej.

Nekaj utrinkov pestrega dogajanja si oglejte v fotogaleriji.

Laura Horvat, koordinatorka projekta SKK