Strokovna ekskurzija 1. in 2. razredov

V ponedeljek, 18. 6. 2018, smo se učneci 1. in 2. razreda, z učiteljicami Stanko, Sonjo, Romano in Tadejo, končno odpravili na zaključno ekskurzijo. Z svtobusom smo se odpeljli na Boračevo, kjer smo  si z vodičko Jasmino ogledali živalski vrt Sikaluzoo. Najprej smo se pošteno najedli in nato polni energije začeli ogled živalskega vrta. Ogledali smo si pujse, koze, konje, črnorepega preriskega psa, kameli, lame, opice, nanduja, želve, kapibare, nosate medvedke, ježevce, krokarja, veliko uharico, race, papige, morske prašičke, patagonske mare, kenguruje koi krape, med nami pa so se sprehajali pavi. O živalih smo izvedeli veliko novega, nekatere pa smo imeli priložnost hraniti in  božati. Ogled smo zaljučili z igranjem na igralih in sladkanjem s sladoledom.

učiteljica Sonja Gjerkeš Ščančar